02660 Киев
(044) 331-11-88
Стрічка клейка пакувальна

Стрічка клейка пакувальна

Стрічка клейка пакувальна
Довжина намоту, м
66, 100, 150, 200
Товщина, мкм
40, 45 ,50
Ширина рул., мм.
24, 45, 48, 72
Стрічка клейка кольорова пакувальна
Довжина намоту, м
66, 100, 150, 200
Товщина, мкм
40, 45
Ширина рул., мм.
24, 48, 72
Клейка стрічка з логотипом
Довжина намоту, м
66, 100, 200
Товщина, мкм
40, 45
Ширина рул., мм.
48,72

Клейка стрічка пакувальна від «Алпакс» – універсальність та надійність

Компанії різних сфер діяльності, виробництва, доставки, торгівлі та інші, стикаються з необхідністю гуртової закупки стрічки клейкої для пакування.  Саме скоч пакувальний являється найпопулярнішим матеріалом, використовуваним для пакування коробок із гофрокартону. «Алпакс» пропонує клієнтам багато різновидів клейкої стрічки. Всі вони відрізняються різними параметрами:

  • товщиною та шириною стрічки;
  • кольором та довжиною;
  • типом клейової основи.

Великим попитом для використання в багатьох сферах використовується прозорий скотч.

Якісна клейка стрічка пакувальна, купити котру можна у нас по найвигіднішій ціні, може бути виконана згідно індивідуальних особливостей вашого замовлення. Наша компанія на особистій виробничій лінії може виготовити прозорий чи кольоровий скотч різного ступеня намотування чи товщини.

Клейка стрічка пакувальна Україна – найкращі матеріали

«Алпакс» використовує тільки перевірені матеріали для виготовлення клейкої стрічки пакувальної. Основою являється поліпропіленова плівка, котра відрізняється своєю термопластичністю. Це дозволяє виробу бути еластичним при нагріванні та затвердівати при охолодженні, що значно збільшує міцність та робить плівку більш прозорою. А ще, клейка стрічка пакувальна від «Алпакс» легка в використанні, як ручному, так і автоматизованому.

Клейка стрічка пакувальна має надійну клейову основу

Компанія «Алпакс» турбується про свою репутацію, тому на виробництві використовує максимально якісні матеріали для виготовлення пакувальної клейкої стрічки, в тому числі і найкращі типи клеїв. Ці клеї були відібрані через їх клейову здатність, стійкість до зовнішніх факторів, температурних режимів використання та їх вартості. «Алпакс» використовує:

  • ·         клей на основі синтетичних канчуків, термоплівки – він має швидкотвердіючу та надійну консистенцію. Характеризується швидким прилипанням до різних типів поверхні, гарно переносить розтягування. Його рекомендують використовувати там, де необхідне швидке пакування, наприклад, в сфері доставки товарів;
  • акриловий клей – має більш високу стійкість до температур, тому для максимальної міцності йому необхідно 24 години, щоб добре прилипнути до поверхності. Головна перевага даного типу клею – це його підвищена стійкість до ультрафіолету, зрушенням та температурі. Скоч з такою клейовою основою ідеально підходить для використання в складах.

Клейка стрічка пакувальна гуртом виробництва «Алпакс» характеризується неперевершеними оптичними та механічними якостями. Цей матеріал для пакування продукції являється незамінним при транспортуванні товарів та їх складському зберіганні. Поліпропіленова основа, котра використовується нашою компанією на виробництві через свою молекулярну структуру та стабільність смоли поліпропілену, придає клейкій стрічці міцність та практичність.

Клейка стрічка пакувальна – ціна та види

«Алпакс» має величезний асортимент пакувальної продукції та скотчу пакувального зокрема. Кожна компанія знайде для себе варіант, що підходить, та пам’ятайте – до кожного клієнта у нас індивідуальний підхід та особлива, завжди вигідна пропозиція. В нас можна замовити такі види клейкої стрічки пакувальної гуртом:

  • скотч на поліпропіленовій основі – виготовляється шляхом нанесення акрилових емульсій та штучного каучуку. Ця технологія робить матеріал максимально ефективним та міцним. Особливо популярний в сфері склеювання пакувальних коробок. Можна обрати коричневий чи прозорий;
  • скотч з логотипом – зображення на стрічку наноситься знизу, тому воно не залишається на руках. В процесі його виготовлення використовується професійна широкоформатна шестикольорова флексодрукарська машинка, завдяки котрій досягається відмінна якість друку;
  • кольоровий скотч – також виготовляється на поліпропіленовій основі, та може бути виконаний в різних кольорах – від білого, червоного, жовтого до фіолетового.

Компанія «Алпакс» постійно удосконалюється та готова розвиватися разом із своїми клієнтами. Тому ми готові втілювати всі ваші, навіть самі креативні ідеї в реальність. Такий банально простий матеріал, як клейка стрічка пакувальна Україна, стане запорукою успішного розвитку вашої справи. Адже ви не будете витрачати час на пошуки якісного скочу, а зможете прикласти максимум зусиль для всебічного розвитку власного бізнес-проекту. Довірте нам упаковку продукції – замовляйте гуртом пакувальну клейку стрічку!