02660 Киев
(044) 331-11-88

Про нас

Ми команда професіоналів, яка формує стандарти, і з року в рік підвищує планку якості, завжди опиняючись на крок попереду конкурентів. Наша місія залишається незмінною - ми створюємо продукт, який забезпечує максимальну ефективність роботи у кожного клієнта. Абсолютно не важливо, з яких джерел Ви про нас дізнаєтеся, Ви відкриєте для себе компанію з високими стандартами в підході до обслуговування клієнта, вдосконаленим продуктом і екологічним веденням бізнесу з 1998 року!

Ми впроваджуємо і інтегруємо інновації в нашому бізнесі. Вкладаємо в наших співробітників ресурси для удосконалення взаємодій з нашими партнерами. Забезпечення злагодженості та ефективності є девізом менеджменту компанії «АЛПАКС». Наша команда безперервно відстежує нові тенденції в підході до найвимогливішому клієнту. Ми прагнемо і перевищуємо очікування наших клієнтів! Зміцнюємо партнерські зв'язки з метою залучення їх експертність і виявлення дійсних запитів і потреб клієнтів.

«АЛПАКС» - вищий стандарт обслуговування клієнтів з урахуванням динамічного розвитку бізнес - процесів!

alpaks

Як ми працюємоЯк ми працюємо
Як ми працюємо

Наше виробництво

На нашому виробничому майданчику ми неухильно дотримуємося найвищих стандартів якості. Продукція нашої компанії займає значну частку на ринку України. Технологи компанії «Алпакс», використовуючи найсучасніше обладнання, щодня займаються розробками нових пакувальних рішень, використовуючи як власні передові SMART - технології, так і інноваційні досягнення фахівців з усього світу.

Переваги нашої компанії
Ми знаходимо найкращі рішення в розробці наших продуктів і вдосконалюємося, враховуючи індивідуальні запити вимогливих клієнтів.
Виробнича лінія
Основою успіху нашої компанії є наявність власного виробництва
Оперативна доставка
Ми піклуємось про те, щоб Ви отримали товар в найкоротші терміни
Гарантиія якості
Ми пропонуємо лише якісний сертифікований товар від виробника
Гнучкі ціни
Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо вигідні цінові рішення
Інноваційні рішення
Ми впроваджуємо і інтегруємо інновації в нашому бізнесі.
Надійний партнер
Ми прагнемо до встановлення міцних надійних стосунків з нашими клієнтами
Чому ми?

Основою успіху і надійною репутацією нашої компанії є прозорість відносин в роботі з кожним партнером. Асортиментний ряд продукції дозволяє задовольнити найвимогливіших партнерів і забезпечити комплексні рішення для Вашого бізнесу.

В активі компанії є власний виробничий комплекс і складські площі в 3000кв.м .; екструдер з лиття стрейч плівки, устаткування з перемотки стрейч плівки в рулони; так само обладнання з виробництва скотч стрічки; авто-логістика.

Компанія орієнтована на весь спектр упаковки для складської логістики. На постійній основі ведеться пошук нових рішень для складської упаковки. Міссія «Алпакс» орієнтована на клієнтські відносини як зв'язка «Партнер-Партнер». У нас працює система «Внутрішній клієнт», що дає бачення і усунення всіх виникаючих в процесі роботи недоліків, в короткі терміни. Ми беремо на себе «всю біль» щодо забезпечення складської упаковкою і оптимізації рішень для складу.

100% задоволені клієнти
Основою успіху і надійною репутацією нашої компанії є прозорість відносин в роботі з кожним партнером.
Швидка доставка товару
Асортиментний ряд продукції дозволяє задовольнити найвимогливіших партнерів і забезпечити комплексні рішення.
Найвигідніша цінова політика
Наша компанія пропонує своїм клієнтам найвигідніші цінові пропозиції.