02660 Киев
(044) 331-11-88
Стретч-плівки

Стретч-плівки

Стретч-плівка - кращий пакувальний матеріал

Займаєтеся виробництвом, продажем або транспортуванням товарів? «Алпакс» рекомендує вам купити стретч-плівку. Без цього матеріалу не обійтися, адже він універсальний – полімерна плівка добре тягнеться, а її шари дуже щільно прилягають один до одного, що дозволяє створювати максимально щільний пакувальний шар. Після розтягування плівка набуває колишній вигляд, вона не прилипає до основного продукту.

Ми працюємо в сфері виробництва пакувальних матеріалів з 1998 року – це дозволило нам стати кращою компанією на українському ринку, але ми на цьому не зупиняємося і рухаємося вперед підкорювати нові. Багато наших клієнтів, які сказали нам «купимо стретч-плівки» переконалися в тому, що працювати з нами зручно і вигідно. У цьому розділі нашої он-лайн вітрини ми презентуємо стрейч-плівку гуртом і в роздріб. Тільки у нас можна купити стрейч-плівку, що володіє рядом переваг:

 • стрейч-плівка добре захищає вантаж, її складно випадково проколоти;
 • матеріал виступає надійним бар'єром між брудом, вологою і різними ушкодженнями;
 • стретч-плівка пакувальна є надійним фіксатором вантажу;
 • прозорість матеріалу дозволяє бачити товар, навіть коли він упакований;
 • стретч - плівки від «Алпакс» не деформуються в разі виникнення перепадів температури.

Завдяки цим експлуатаційним особливостям матеріал являэться унікальним пакувальним виробом. Тому питання «купимо плівки стретч» є максимально актуальним для багатьох підприємств. Без стретч-плівок неможлива нормальна робота:

 • виробничих заводів, які упаковують з їх допомогою продукцію;
 • транспортних компаній, які укомплектовують вантажі;
 • складських цехів, які використовують плівки - стретч для якісного складського зберігання;
 • роздрібних компаній, котрим необхідно пакувати товари. 

Стретч-плівка пакувальна гантовано допоможе продати товар!

Візуальна складова при покупці продукції грає важливу роль для сучасних покупців, тому виробникам, а також іншим дистрибюторським компаніям дуже важливо зберегти зовнішній вигляд продукції.  

Захистити зовнішнє пакування або, навіть, сам товар від механічних пошкоджень, бруду та вологи за допомогою плівки стретч, гуртом котру можна купити у нас. Все через переваги даного виду матеріалу:

 • надійність;
 • якість;
 • помірна ціна.

 «Алпакс» – провідний виробник стретч-плівки в Україні

Наша компанія на особистому устаткуванні виготовляє багато видів стретч-плівки:

Стретч-плівка ПВХ

Використовується даний вид пакувальної плівки для харчових продуктів. Все через переваги даного виду матеріалу:

 • він має гладку, глянцеву, прозору поверхню;
 • підвищений показник газопроникності та міцності;
 • стійкість до запотівання. 

Кращий варіант пакування продуктів на вітрині – стретч-плівка від виробника Україна.

Стретч-плівка ручна

Невеликі підприємства обирають серед всієї продукції «Алпакс» ручний стрейч. Для його використання не потрібне спеціальне устаткування. Персонал вручну може пакувати товар. Ми пропонуємо покупцям стретч-плівку для ручного пакування різної товщини – 17, 20, 23 мкм, різного кольору – чорну, білу, прозору.

Стретч-плівка машинна

Це професійний матеріал для пакування великогабаритної продукції. Для його використання потрібне спеціальне устаткування – палетоупаковщик. Цей вид стрейч-плівки характеризується підвищеною міцністю та економічністю – її можна попередньо розтягувати. У «Алпакс» можна крім машинного стрейчу також купити палетайзер для його подальшого використання. 

Ми пропонуємо вам всі необхідні аксесуари для пакування товарів за допомогою стретч-плівки від виробника. За допомогою їх можна надійно та достатньо легко запакувати предмети різних розмірів: харчові продукти, вантажі на піддонах, пиломатеріали, рулони, труби, профілі, дроти, маленькі та великі коробки. В асортименті «Алпакс» є стретч-плівка гуртом в Києві різних розмірів та товщини. Вибір залежить від призначення матеріалу. Якщо ви не знаєте який вид стрейч плівки вам потрібен, зателефонуйте нам і ми підберемо для вас ідеальний варіант.

Індивідуальне маркування стретч-плівки від виробника Україна

«Алпакс» – єдина в Україні компанія, котра використовує на виробництві технологію нанесення унікального маркування на рулони стретч-плівки. За індивідуальним замовленням в якості маркування може бути нанесена різна інформація:

 • логотип компанії;
 • унікальний штрих-код;
 • динамічна та статична інформація (номер складу, номер партії, дати та інше).

Для чого потрібне індивідуальне маркування на рулонах стрейч-плівки?

Все досить просто, «Алпакс» пропонує своїм клієнтам унікальну можливість:

 • значно спростити за допомогою QR-коду та штрих-коду процес інвентаризації;
 • відстежувати використанні кожного рулону плівки;
 • контролювати залишки пакувального матеріалу та ін..

«Алпакс» допоможе вам вирішити проблему з пакуванням товарів. Для цього ми виготовляємо найякіснішу та найнадійнішу стретч плівку, ціна котрої являється кращою на всьому українському ринку. Наша компанія пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці, швидку доставку та сервіс європейського рівня.

Телефонуйте нам та дізнавайтесь всю необхідну інформацію в наших менеджерів. Тільки у нас ви можете купити стрейч плівку від виробника та здобути надійного партнера на довгі роки.