02660 Киев
(044) 331-11-88

Сервіс

Сервіс / Ремонт палетопакувального обладнання


Сервісний центр компанії АЛПАКС пропонує всім підприємствам, що використовують палетопакувальне обладнання, широкий спектр професійних послуг, спрямованих на підтримку їх безперебійної працездатності та тривалої експлуатації. 

Нами виконується висококласна діагностика, повноцінне технічне обслуговування і ремонт палетообмотувачі європейських і азіатських виробників: SmartWasp, Robopac, Siat, Ecospir, PKG, Optimus, Extend, Youngsun та ін.

Довірте турботу про Ваше палетопакувальне обладнання справжнім професіоналам!


У нашому сервісному центрі працюють фахівці високої кваліфікації, з багаторічним досвідом роботи в сфері обслуговування і ремонту палетопакувального обладнання. Більшість наших фахівців проходили стажування на заводах-виробниках пакувального обладнання і мають сертифікати підвищення кваліфікації. 

Досвід наших сервіс-інженерів, сучасна ремонтна база і постійна наявність на складі великого асортименту запасних частин для палетопакувального обладнання дозволяє нам виконувати сервіс та ремонт будь-якого ступеня складності на високому рівні і в найкоротші терміни. 


Налагодьте безперервне виробництво, уклавши договір на обслуговування палетопакувального обладнання!


Наша компанія укладає договори на повноцінне технічне обслуговування палетопакувального обладнання, на підставі яких фахівці АЛПАКС по попередньо узгодженим графіком проведуть: 

  • планові профілактичні роботи (огляд вузлів і механізмів, перевірка параметрів роботи пакувальника паспортним характеристикам, оновлення програмного забезпечення, мастило та чистка та ін.);
  • оперативний поточний ремонт палетопакувальників з заміною несправних або зношених вузлів, механізмів і деталей.

Професійна діагностика, своєчасне техобслуговування і кваліфікований ремонт палетопакувального обладнання - запорука стабільності і успішного розвитку вашого бізнесу.


Телефонуйте нам за номерами:

✆ 0955095050     ✆ 0985095050   ✆ 0935095050

і забезпечте своєму пакувальному обладнанню якісний сервіс і оперативний ремонт із застосуванням оригінальних запчастин!
Звертаючись до нас , Ви отримуєте виключно високоякісний сервіс!


Довіряйте професіоналам!